17 Ocak 2011 Pazartesi

çarşambaaaaa çarşambaaaa çarşambaaaa çarşambaaaa çarşambaaaaa

az kaldı yauw.. bende de bi gerginlik başladı.. muhtemelen fazla rahatım, rahat olmamam gerek yaaa, öle böle diil doktora sınavı bu yaaa diyerek kendimi geriyorum. sanırım. yani öle olsa gerek.. n'olcak ki? ölmicem o kesin! sona rezil de olamam, o da kesin.... hastalık falan kapıp sürünmem de herhalde.. eee o zaman nie geriliyorsun bir doktora savunma jürisinden??? olsun! ben gergnim!! :)

-- peki bugün neler yaptım çarşambaaaa uğruna:
sunum hazırlanacak: tamam !
son video tamamlanıp renderlanacak: tamam
sunumda anlatılacaklar çalışılacak, tez tekrar okunacak: yarı yarıya tamam :)
namık hocayla son bi görüşülecek: yarın..
nejat ulusay ve turhan hoca aranacak, juri hatırlatılacak: yarın..
ve de bolca kahve ve s.gara içilecek: tamam :))

ee tamam o zaman.. pek de bişi kalmamış... bi de şu juri sonrası yemek meselesi var.. hiiiiç açmak istemiyorum bu platformda o konuyu ama, kısacık da söylenmeden edemicem. saygı da kusur yapmak istemem tabiki ama, savunma sonrası yemek geleneği fazlacana bir gelenek gibi geliyor bana. bunu uygun bir dille söyleyip, bi şekil halletmeye çalışıcam ya da gel-e-nek'in bir parçası oluvericem bi anda.. sonrasında yazarım hangi engin denizlerde coştuğumu :)

ya ne garip, bugün yanımdaki ark.da söyledim, aslında her iş yeri aynı. iş yeri.. iş.. insanların egoları, efendime söyliyeyim içten pazarlıklı stratejik cümleleriyle bazen hakkaten: "oooOOoooOooo uğraşamam aplam ben bunla, ben dinlemek duymak bile istemiyorum, kocaman birer şaka bunlar" demek istiyorum.. :) rahat olalım, herkezin egosu var tatmin edilecek, ama karşınızdakini tüketmeden yapalım tatminleri; haaa bi de karşınızdaki bazen hakkaten, sizin sandığınızın aksine APTAL Olmayabiliyor.. arkadaşım, cicim, şekerim, kuzucuğum accık mütevaziyet, acccık zeka, accık bi ayıp beaa! en çok aptalmışım gibi manyakça konuşmalara içerliyorum.. o zaman hakkaten aptalmışcasına "hı? ne dediniz? anlamadım? kim kime ne demiş? haaaa, yok anlamadım ben..neyse ben işime döneyim, hani 1 saat 38 dakika önce beni esir almadan önce yaptığım işime döneyim ben..:S?!!?_"

efendim sevgiler saygılar, iyi çarşambaaaa'lar
:)
ps: resim yok size bu sefer!!
ps: grafik tarihi final sınavı tarihi gratepe blogspot'ta

4 yorum:

dugu dedi ki...

savunma için bol şans dilerim şimdiden.
savunma sonrası yemek için -ilk duyduğumda bende bu konuyu düşündüm çokça- sushi ayarlanabilir gibime geliyor. büyük ihtimal dahilinde değerli sayın jüri üyeleri yemeyeceği için gel-e-nek'in tam bir parçası olunmayabilir. :D -ne yalan söyleyeyim kendi jürimden sonra böyle bir atraksiyonu hep hayal etmişimdir, eli bıçaklı japon ustalar.- (:

nora dedi ki...

Oyhhh bebeğim, bol şans sana !!! Umarım süper düper geçer savunman !!!

Haber et bize de !

Unknown dedi ki...

merqsiiiiiii bugün daha iyiyim, dün biraz gaza gelmişim :) neyse yarın juri, akşam içmece, perşembe akşamdan kalmaca, cuma yazarım bloga artıkın :)

Unknown dedi ki...

Bol şanslar ve başarılar :)) ve yapacağına inancım tam