9 Mayıs 2010 Pazar

::fotomassino::201005-02>> sayn gizem salman 3xlarge-cumaları i-pop varya hani :)


>> salı günü aoç şarap ve bal fabrikasını müze ve sergi alanına çevirmişler, onun açılışı vardı. sayın nil savaş da mimarlığını üstlendiiii :) eee biz de, açılışd bulunduk elbet, ama daga çok resmi bir tören havasındaydı..çok gezemedim, sona bi daha gitmek lazım. mekan hayvanat bahçesinin karşısında.. mutlaka görülmeli!!! bide mekann orda ufak üzüm bağı var, bi de rastlantı sonucu, arabayı parkettiğim yere giderken gördüm, hurdalık gibi bişi var orda, mükemmel!! :P daha sona bidaha gidip fotolamak lazımdır. yukarıdaki resim müze kısmında, posterler, şarap şişelerinin dolum mekanizması falan keyifli manzaralardı..


>> müze ve sergi binası girişi..


>> efendim bu alanda biraz sona hacettepe uni. folklor ekibi yrini aldı.. yalnız hemencecik söyliyeyim, ekipteki kızlar bi muhteşem, uzuuuuun uzuuuuun, makyajlı falan, pek güzellerdi ödül mödül almışlar folklör falan.. ben o kadarını anlamam tabii...


>> mekanın arkasına doğru gidin, komacaaan komacaaan şarap fıçıları var!! içleri boş, konuşunca yankı yapıo falan.. üstlerinde, eski stil (oldschool :P) stencil numaralar falan var :) ama "misafirlerin --ki bu biz oluyoruz :)-- bu alana girmesi hoş karşılanmıyor nedense :S turkiye sınırlarında bu tarz mudahelelere şaşırmıyoruz tabi. guvenlik gorevlisi geldi, biz gezinirkene, dedi"misafirlerin bu alana girmesi yasak!" ben de dedimki: "neden?" tahmin edersiniz adam mavi ekran oluverdi. hanfendi lutfen falan derken, gulumseyerek, tamam cnm gidioruz da, neden ama die uzattım.. yok, yok sonunda bişi olmadı.. mavi ekran devam, suratımda gülümseme devam :)


>> bu da hurdalıktan.. ama içeri giremedim (şimdilik:)>> aynı mekandan bi görüntü daha... yeldeğirmeni mi denir buna ne denir bilemedim ama, akşamüstü olması dolayısıyla, siluet iyiydi:)

Hiç yorum yok: