17 Temmuz 2014 Perşembe

Filtre kahve tadında instant kahve.ciler

tabiki fltre kahve severiz :) olmadı, zincirleme kahvecilerden kahve severiz, çünkü senelerdir kahve kahve diye içtiğimiz hazır kahve aslında kahve değildir de onu anlamışızdır :)

hazır kahve, veya instant coffeee dediğimiz türevlerin başında nescafe gelse de, bunun jacops'u var, migros kahve bile var hatta bi ara havaalanından alınma davidoff kahve bile içtim..

peki filtre kahve'nin hazırı olmaz mı? olur ablam olur :) öncelikle starbucks'ın piyasaya sundugu instant coffee'lerinden bahsedicem.. harika! bir kutuda ayrı ayrı 20 tekli paket var.. hakkaten, filtre kahve tadı var, ve de çeşitleri bile var.. ben italian denedim, hoşluklu :) ... amaaaaaa tahmin edersiniz ki biraz pahalı :/


Bi de, televizyon reklamları arasından seçilen JACOPS'un kahvesi var.. MILLICANO.. gayet başarılı, real'de gezinirken bir deneyeyim diye aldım, beğendik :) hazır kahveden biraz daha fazla koymanız gerekiyor bardağınıza ama, hakkaten içimi yumuşak, çok derinlikli olmayan bir kahve :)

diyeceğim o'dur ki, tavsiye ederim, deneyiniz :) ha bu arada elimde görmüş olduğunuz paket 11 lira civarı, starbucks'tan daha ucuz, ama yine de pahalı biraz evet :)

Şimdi bu tarz filtre kahve tadında instant kahve modası daha da yayılır, kesin NESCAFE bişiler yapar diye bekliyorum.. sonra Migros Kahve gelir, sonra da BİM! :):):)

1 yorum:

fırat engin dedi ki...

tam cafedefirat'a göre bir post olmuş :))
re-post var mı blogger da ?